Haaland Tynnplate AS

Ønsker du å komme i kontakt med oss?
Eller har du bare noe du lurer på?

Send oss en melding med skjemaet her, eller via e-post.
Vi kan også nås via telefon.

E-post: post@tynnplate.no

Tlf: +47 51 79 20 00

Kontaktpersoner

Administrasjon

Gabriel Pollestad

Daglig leder

Tlf: +47 404 10 290 Gabriel.Pollestad@tynnplate.no

Gabriel Høyland

Fabrikksjef

Tlf: +47 415 17 865 Gabriel.Hoyland@tynnplate.no

Henning Laland

HMS-K Leder

Tlf: +47 982 96 972
Henning.Laland@tynnplate.no

Johnny Høyland

Planlegger

Tlf: +47 928 01 473
Johnny.Hoyland@tynnplate.no

Salg

Per Gunnar Risa

Key account manager

Tlf: +47 901 17 705
PerGunnar.Risa@tynnplate.no

Elisabeth Tjelta Khalili

Salgsingeniør

Odd Arve Espeland

Salgsingeniør

Tlf: +47 472 76 801
OddArve.Espeland@tynnplate.no

Hans Ulekleiv

Salgsingeniør

Tlf: +47 466 94 970
Hans.Ulekleiv@tynnplate.no

Gaute Fjermedal

Salgsingeniør

Tlf: +47 993 08 482
Gaute.Fjermedal@tynnplate.no

Tegning og utvikling

Svein Arild Kleven

Teknisk tegner

Tlf: +47 412 81 420
SveinArild.Kleven@tynnplate.no

Karl Johan Apneseth

Teknisk tegner

Tlf: +47 911 70 877
KarlJohan.Apneseth@tynnplate.no

Inge Aarrestad

Teknisk tegner

Tlf: +47 475 59 589
Inge.Aarrestad@tynnplate.no

Tor Arne Kvia

Teknisk tegner

Tlf: +47 988 46 976
TorArne.Kvia@tynnplate.no

Mona Opdal Haugstad

Teknisk tegner

Tlf: +47 922 45 934
MonaOpdal.Haugstad@tynnplate.no